Bize Ulaşın! 0 312 255 55 99
Gelişmiş
Aramak
  1. Ev
  2. DOKTOR AJANDASI HAKKINDA

Doktor Ajandası Global Sağlık Platformu olarak yüzbinlerce hastayı sağlık kuruluşları ve doktorlar ile buluşturan sağlık platformudur.

Neden Doktor Ajandası ?
-Dünyanın her yerinden milyonlarca hastanın Doktor ve sağlık kuruluşlarının online, hızlı ve kolay biçimde ulaşımını sağlamaktadır.
– Hastaların kolay ve hızlı biçimde aradığı doktor yada sağlık kuruluşuna ulaşımı sağlıyoruz.
– Sağlık alanındaki ürünlerin e-ticaret yöntemi ile kolay ulaşımını sağlamaktadır.
– Sağlık turizmi alanında ülkeye katkı sağlamaktadır.
– Doktor ve sağlık kuruluşlarının tanıtım faaliyetlerini etkili biçimde yürütmektedir.
– Yakın zamanda sağlık alanındaki online eğitim platformuyla bilgi paylaşıldıkça güzeldir sözünü globalleştirme yolunda emin ve kararlı adımlarla sürdürmektedir.

Doktor Ajandası, online, hızlı, güvenli yazılım alt yapısıyla hasta, doktor ve sağlık kuruluşlarına 7/24 online – ulaşılabilir sağlık hizmetini güncel yazılım teknolojileriyle sunmaktadır. Hasta ve sağlık kuruluşlarının online randevu, soru, makale, raporlama, faturalandırma, takip vb. gibi tüm işlemlerini hızlı, kolay ve anlık olarak gerçekleştiriyoruz.  Hastalar kolay ve hızlı sistemde aradığı uzmana ve sağlık kuruluşuna saniyeler içerisinde ulaşımını sağlarken doktor ve sağlık kuruluşlarının sistemde kendilerini en etkili biçimde tanıtabilmelerini sağlıyoruz.

Doktor Ajandası olarak geliştirdiğimiz sağlık formu sayesinde sorularınızı forma yazarak en kısa süre içerisinde uzmanlarımızın yanıtlamasıyla bilgi alabilmenizi sağlıyoruz. Ayrıca farklı alanlarda binlerce soru & cevaplar ile ihtiyacınız olan soruların yanıtlarını kolay ve hızlı biçimde bulabilmenizi sağlıyoruz. Ayrıca Doktor Ajandası olarak uzman doktorlarımız tarafından yazılan makaleler ile ihtiyacınız olan konulardaki bilgilere derinlemesine ulaşabilirsiniz.

Doktor Ajandası bir Berk Medya markasıdır. Berk Medya reklam, tanıtım, yazılım, prodüksiyon alanlarında hizmetler sunmaktadır. Berk Medya olarak sağlık hukuku çerçevesinde en etkili biçimde ürün ve hizmetlerinizin yaptığımız etkili tanıtımlarla sunabilmenizi sağlıyor. Berk Medya, Web sayfası, grafik tasarım, greenbox stüdyolarda bilgilendirici -tanıtıcı video içerik oluşturma, profesyonel fotoğraf çekimi, sosyal medya yönetimi, kurumsal kimlik ve logo tasarımı gibi bir çok alanda deneyimli ekip ve profesyonel ekipman parkıyla hizmet sunmaktadır.

Problem ve ihtiyaçları doğru analiz ederek geliştirdiğimiz online randevu yazılım sistemi sayesinde etkili plan ve stratejilerle üyelerimize en doğru bilgileri hızlı ve kolay biçimde ulaştırmaya çalışıyoruz.

Sağlıklı Kalın
Doktor Ajandası Ekibi